Çocuklarınız Terörist Mi Yetişti?

Çocuklarınız Terörist Mi Yetişti?

Hizmet Hareketi’ne ağza alınmadık dört yüze yakın hakaret ve iftira attılar.Çirkin söylemleri yinelemek istemiyorum ama bu iftiralardan bir tanesi de maalesef “Terörist”yakıştırması olmuştur.

Bugün dünyanın dört bir yanında olduğu gibi Türkiye de de başta AKP liler olmak üzere bir çok devlet adamı ve siyasetçinin çocukları Hizmet Okulları’nda eğitim ve öğretim görmüştür.Küçük bir araştırma bile bu oranın çok yüksek olduğunu gösterecektir.

Tüm dünya da olduğu gibi Türkiye’de de bir çok aile daha emin gördükleri,daha kaliteli eğitim alacağını düşündükleri için göz bebekleri yavrularını Hizmet Okulları’na teslim etmiştir.Gözlerinin arkada
kalmadığını da düşünerek.

Şimdi soruyorum,hangi çocuğunuz terörist oldu,hangisine yanlış eğitim verildi?Bir tane örneği var mı terörist diyebileceğiniz ?

Yapmayın,etmeyin,yazıktır.günahtır!Yeri göğü utandıracak iftiralarınız,çocuklarınıza emek veren öğretmenlerin kalplerini yaralıyor,büyük bir inkisarla gözyaşı döküyorlar.

Iftiracılar; Iftira atmayı,yalan konuşmayı sıradan hale getirdiniz,sıradanlaştınız!Ama sizin adınıza korkarım ki acıttığınız o kocaman yüreklerin cidarlarında kaybolacak,dökülmesine sebep olduğunuz
gözyaşlarında boğulacaksınız.
Şükrü Ayar
http://www.turkiyetimes.net
sukruayar@gmail.com
@sukruayar

Kategori: Köşe Yazıları

896 izlenme

Yorum Yapın